Наші послуги

Ми цінуємо час та побажання наших клієнтів. Вкладаємо всі наші знання і досвід в кожен проект, щоб виконати роботи у встановлений термін відповідно до вимог і сучасних тенденцій в галузі архітектури та будівництва. Прийшов час створити будинок на століття, який завжди буде актуальний, модний, презентабельний. Dan Project - це успішний початок будь-якого будівництва.

Індивідуальне проектування приватних і багатоквартирних будинків, громадських будівель, споруд і об'єктів інфраструктури від Dan Project - це послуга, яку вибирають ті, хто цінують свою індивідуальність, особистий простір і статус.
Професіоналізм та досвід наших дизайнерів зможе вразити навіть найвимогливіших замовників. Індивідуальний підхід, який базується на побажаннях клінтів, а також вміння вислухати і зрозуміти замовника, допоможе втілити в життя навіть найсміліші побажання та стоворити дизайн-проект інтер’єру, екстер’єру та ландшафту вашої мрії.
Компанія Dan Project пропонує повний спектр робіт з проектування та будівництва, інженерної геології та геодезії будівель, проходження державної експертизи та отримання дозвільної документації.
про нас

Ми – компанія «Dan project»

Cпеціалізуємося на архітектурному проектуванні будинків та житлових комплексів, дизайні інтер’єрів та екстер’єрів з 2006 року.

Наша команда складається з досвідчених архітекторів, інженерів та дизайнерів. Це дозволяє нам гарантувати якісну реалізацію проектів будь-якого рівня складності.

Ми цінуємо час та побажання наших клієнтів. Виконуємо роботи в встановлений термін, відповідно до вимог і сучасних тенденцій області архітектури та будівництва.

Нами успішно реалізовано понад 80 проектів. Ми не зупиняємося на досягнутому, забезпечуємо професійний підхід і розробку ефективних рішень для кожного клієнта.

12
Річний
Досвід
Роботи
Портфоліо робіт

Наші останні проекти

Dan Project since 2005

Представляємо вашій увазі варіанти поточних / реалізованих робіт
компанії «Dan Project».

Пункт швидкого харчування

На стадії реалізації

ЯХТ-КЛУБ “РИБАLOVE”

На стадії реалізації

Басейн в м. Боярка

Реалізовано

ТРЦ “Караван” у м. Харкові

Реалізовано

Банк “Райффайзен Банк Аваль”

Реалізовано

Останні новини

Архітектура

1. Неймовірне поруч

Нас оточують неймовірні речі і часом ми їх не помічаємо в силу того, що вони самі приховують від нас найцінніше.

Читати повністю
Архітектура

1. Дослідницький центр KAPSARC від Zaha Hadid Architects

Студія Zaha Hadid Architects розробила ще один топовий і знаковий проект - дослідницький центр Kapsarc - Центр вивчення і дослідження нафти імені короля Абдалли, який розташувався в Саудівській Аравії.

Читати повністю
Проектування

1. Особистий острів. Більше не розкіш

Те, що простір необхідно використовувати з користю це ми знаємо. У будинку або квартирі, в особистому просторі або навіть в місті.

Читати повністю

Відгуки та Партнери