Особистий острів. Більше не розкіш

Проектування
Вт 01 Травня

Те, що простір необхідно використовувати з користю це ми знаємо. У будинку або квартирі, в особистому просторі або навіть в місті. А ось Маршалл Блечер разом з компанією Fokstrot пропонують використовувати водний простір для громадського відпочинку. Яким чином? Давайте подивимося.

Copenhagen Islands – проект, який складається з серії дерев’яних платформ, які можуть використовуватися як для особистого, так і для громадського використання. У майбутньому такі острова збільшаться не тільки в кількості, але і в масштабах, оскільки в подальшому планується проведення заходів, фестивалів, в плавучі платформи будуть включатися сауни, сади, ферми мідій, а також обладнані місця для занять дайвінгом.

Острів був створений вручну з використанням традиційних дерев’яних технологій на верфі південній гавані Копенгагена. Площа платформи становить 25 кв. м., посеред якої росте липове дерево. Приголомшливо! Реалізація проекту проходила за підтримки Данського Фонду мистецтва (Statens Kunstfonden) і організації зі славною назвою Havnekultur 365 ( «Культурна гавань 365»). Красиво, стильно і зі смаком.