Нескінченні сходи від Heatherwick Studio

Архітектура
Ср 11 Квітня

Мотив сот нас напевно ніколи не покине, і не дарма! Як би не був би популярним, він завжди залишається оригінальним і особливим, це символ народження, працьовитості, непорочності, гармонійного життя і царської гідності. Золотий колір, який є другою основою символу і об’єкта – тому підтвердження.

Ось і компанія Heatherwick Studio не втрималася і презентувала концепт соціального об’єкта – оглядового майданчика, з якого відкривається вид на Манхеттен – оригінальні нескінченні сходи у вигляді медових сот, які вже почали споруджувати в Нью-Йорку.

Оригінальність цієї будови полягає в тому, що сходи замикаються самі в собі і стають немов нескінченними. Їх висота становитиме 45 метрів, маючи ширину біля основи 15 метрів, розширюватиметься до 46 метрів до верху. 154 прольотів 2 500 ступенів і 80 майданчиків для відпочинку. В цілому півтора кілометри для прогулянок.

Деталі виготовляються в Італії і потім встановлюються вже в США. Перші 10 частин з 75 вже доставили на місце споруди. Вартість проекту складе 150 000 000 доларів і буде завершено в 2018 році.