Нескінченна пристрасть Френка Геррі

Архітектура
Ср 28 Березня

Дуже важливо знайти свою улюблену справу і віддавати всього себе. Як Френк Гері, якому виповнилося 89 років і який не збирається зупинятися! Він тільки завершив роботу над проектом концертного залу Pierre Boulez Saal в Берліні і планує ще 3 проекти на найближчий рік. Стосовно його неймовірних проектів ми з вами ще обов’язково поговоримо, а поки давайте розглянемо ці три!

1. Arles Tower, France

Arts Resource Center – центр сучасного мистецтва LUMA Arles. Раніше це було рейкове сховище, а тепер там будуть арт-майстерні, дослідні офіси і студії.

2. Philadelphia Museum, USA

На даний момент йде реконструкція Філадельфійського історичного музею мистецтв, побудованого в 1980 році архітектором пост-модерністом Вентурі і бюро Scott Brown and Associates, де головна особливість – це простір Forum – величезний хол зі сходами, які будуть з’єднувати виходи і входи в інші галереї.

3. Eisenhower Memorial, USA

Роботу над меморіалом Ейзенхауера Френ Гері коментує так:

«Мені було 16 років, коли Ейзенхауер переміг нацистів і привів Америку до перемоги у Другій світовій війні. Я втратив 33 члена моєї сім’ї в таборах, тому його життя і його перемога особливе значення для мене ».