Творіння великої Захі Хадід. Частина 2

Архітектура
Чт 26 Квітня

Про її творіння можна говорити нескінченно. І однієї частини мало, і впевнені, що і двох теж. Тому згадки про її багатогранню творчість та її студії ви напевне почуєте.

Фестивальний комплекс імені Бетховена в Бонні 2020 року, Німеччина

Студія взялася за поліпшення існуючої будівлі німецького архітектора Зігфріда Вольські. Робота Хадід містить два прозорих фасадів, звернених до річки. Навколо будівлі заплановано будівництво терас, де будуть проводитися вистави на свіжому повітрі.

40-поверховий готель Морефеус в Макао, Китай

Будівля складається з двох веж, з’єднаних додатковими мостами посередині. Готель загальною площею 150 000 квадратних метрів складається з 780 номерів, сьютів та пентхаусів, конференц-холів, гральних залів, лобі, ресторанів, спа-центру і басейну під відкритим небом.

Міжнародний центр культури і мистецтва Чанша, Китай

Ансамбль з «великого театру», музею сучасного мистецтва і «малого театру» (багатофункціонального залу) з’явиться на березі озера Мейсіху в місті Чанша. Три об’єми розташуються на просторій «плазі», яку доповнить поглиблений «двір» з ресторанами і магазинами.

Хмарочоси Signature Towers в Дубаї, ОАЕ

Високі хмарочоси покликані стати новим бізнес-центром Дубаї. Як і годиться будівлям такого масштабу, тут будуть розміщуватися офіси, готель і торговельний центр.

Opus Office Tower в Абу-Дабі, ОАЕ

21-поверхова будівля висотою в 93 м являє собою гігантський куб з порожниною всередині, який, здається, ширяє над землею. Вона оснащена унікальним підсвічуванням, за рахунок чого виглядає абсолютно по-різному в нічний і денний час. Днем куб порожнистий, а вночі це простір заповнюється світлом.

Олімпійський стадіон в Токіо 2020 року, Японія

Новий олімпійський стадіон Токіо буде побудований на місці колишнього стадіону, відомого по Олімпіаді 1964 року, і стане головним олімпійським об’єктом країни. Він розрахований на 80 тис. осіб, а його площа складе 290 000 кв. м. Завершення будівництва заплановано на 2018 рік.