Сюрприз від Aston Martin

Архітектура
Чт 19 Квітня

Компанія Aston Martin експериментувала з виробництвом товарів для життя і колекцій предметів домашнього вжитку, навіть випустила ряд супер-яхт. Але зовсім недавно запустили свій перший проект з нерухомості, 66-поверхову розкішну вежу. Висотка буде з шикарним видом на затоку Біскейн. Партнер Aston Martin, G і G Business Developments, купили ділянку за 125 мільйонів доларів в 2014 році.

Будова включатиме 390 апартаментів з панорамним видом на Майамі, спроектовані інтер’єри від Aston Martin, два приватних лобі, двоповерховий фітнес-центр з видом на океан і спа-центр з повним спектром послуг. У кожного пентхауса будуть приватні басейни і просторі тераси. В інтер’єрах буде м’яка шкіра і полірована деревина, фірмові кольори і стилістика – на цей раз вони використовували це не для оббивки салону, а для створення затишних лобі, спа-ценров.Так ж представлять приголомшливі зони ресепшен і нескінченний басейн на 55 поверсі.

З цікавого – в резиденціях планується огляд в 360 градусів. У комплексі буде спа і кінотеатр і ігрова з гоночними симуляторами. А найцікавіше – це буде перша в світі вежа, в якій можна буде розміщувати свої спорткари навіть у себе в апартаментах!

Aston Martin VP Катя Бассі заявила, що підприємство усвідомлює довгострокове бачення компанії входження в світ елітної нерухомості і є природним продовженням бренду Aston Martin.

«Мы создаем красивые автомобили для тех, кто ценит автомобильное изобразительное искусство, – сказал Басси, – и мы рады расширить наш опыт в дизайне и мастерстве в проект такого масштаба».

 Центр продаж резиденций Aston Martin на 300 Biscayne Boulevard Way открылся в марте 2017 года, а завершение строительства планируется в 2021 году.